| f t | Login

Partidos - First League (Macedonia)

12 August 2017
Rabotnički Skopje 0:0 Renova
Škendija 79 2:0 Vardar Skopje
13 August 2017
Pobeda 1:2 Pelister
Shkupi 1:1 Akademija Pandev
Sileks 1:0 Skopje
19 August 2017
Renova 0:3 Sileks
20 August 2017
Akademija Pandev 2:0 Skopje
Pelister 1:1 Rabotnički Skopje
Vardar Skopje 4:0 Pobeda
21 August 2017
Shkupi 0:3 Škendija 79
26 August 2017
Pobeda 2:1 Shkupi
Sileks 1:4 Pelister
Skopje 0:0 Renova
27 August 2017
Škendija 79 2:1 Akademija Pandev
9 September 2017
Vardar Skopje 3:1 Sileks
10 September 2017
Akademija Pandev 1:0 Renova
Pelister 0:0 Skopje
Shkupi 2:1 Rabotnički Skopje
Škendija 79 3:3 Pobeda
16 September 2017
Renova 1:0 Pelister
17 September 2017
Pobeda 2:2 Akademija Pandev
Rabotnički Skopje 2:6 Škendija 79
Sileks 0:1 Shkupi
Skopje 1:1 Vardar Skopje
20 September 2017
Akademija Pandev 2:0 Pelister
Pobeda 2:4 Rabotnički Skopje
Shkupi 1:0 Skopje
Škendija 79 5:0 Sileks
Vardar Skopje 2:1 Renova
23 September 2017
Renova 0:0 Shkupi
24 September 2017
Pelister 0:1 Vardar Skopje
Rabotnički Skopje 1:2 Akademija Pandev
Sileks 1:0 Pobeda
Skopje 1:2 Škendija 79
27 September 2017
Pobeda 4:2 Skopje
Rabotnički Skopje 0:0 Sileks
Shkupi 1:1 Pelister
Škendija 79 2:0 Renova
30 September 2017
Pelister 1:3 Škendija 79
Renova 0:0 Pobeda
Sileks 1:0 Akademija Pandev
Skopje 0:0 Rabotnički Skopje
1 October 2017
Vardar Skopje 1:0 Shkupi
14 October 2017
Akademija Pandev 2:0 Shkupi
Pelister 2:1 Pobeda
Renova 3:1 Rabotnički Skopje
Skopje 1:1 Sileks
Vardar Skopje 4:2 Škendija 79
22 October 2017
Pobeda 1:0 Vardar Skopje
Rabotnički Skopje 2:0 Pelister
Sileks 0:0 Renova
Škendija 79 4:1 Shkupi
Skopje 1:1 Akademija Pandev
25 October 2017
Akademija Pandev 3:2 Škendija 79
Pelister 1:2 Sileks
Rabotnički Skopje 3:1 Vardar Skopje
Renova 5:1 Skopje
Shkupi 1:0 Pobeda
28 October 2017
Renova 3:1 Akademija Pandev
29 October 2017
Pobeda 0:2 Škendija 79
Rabotnički Skopje 1:0 Shkupi
Sileks 0:0 Vardar Skopje
Skopje 1:0 Pelister
5 November 2017
Akademija Pandev 0:1 Pobeda
Pelister 2:1 Renova
Shkupi 0:1 Sileks
Škendija 79 2:1 Rabotnički Skopje
Vardar Skopje 3:0 Skopje
16 November 2017
Pelister 3:4 Akademija Pandev
Rabotnički Skopje 4:0 Pobeda
Renova 2:5 Vardar Skopje
Sileks 0:2 Škendija 79
19 November 2017
Akademija Pandev 1:1 Rabotnički Skopje
Pobeda 0:2 Sileks
Shkupi 4:1 Renova
Škendija 79 4:0 Skopje
Vardar Skopje 1:0 Pelister
22 November 2017
Skopje 0:0 Shkupi
25 November 2017
Renova 1:6 Škendija 79
26 November 2017
Akademija Pandev 0:2 Vardar Skopje
Pelister 2:2 Shkupi
Sileks 2:1 Rabotnički Skopje
Skopje 0:1 Pobeda
3 December 2017
Akademija Pandev 0:1 Sileks
Pobeda 1:1 Renova
Rabotnički Skopje 3:0 Skopje
Shkupi 2:0 Vardar Skopje
Škendija 79 3:0 Pelister
10 December 2017
Vardar Skopje 3:1 Akademija Pandev
13 December 2017
Vardar Skopje 1:0 Rabotnički Skopje
14 February 2018
Pobeda 1:1 Pelister
Rabotnički Skopje 0:0 Renova
Shkupi 5:2 Akademija Pandev
Škendija 79 1:1 Vardar Skopje
17 February 2018
Renova 0:0 Sileks
18 February 2018
Akademija Pandev 0:0 Skopje
Pelister 3:2 Rabotnički Skopje
Shkupi 0:3 Škendija 79
Vardar Skopje 3:0 Pobeda
24 February 2018
Rabotnički Skopje 2:1 Vardar Skopje
25 February 2018
Pobeda 3:3 Shkupi
Škendija 79 1:0 Akademija Pandev
Skopje 1:1 Renova
3 March 2018
Škendija 79 3:0 Pobeda
4 March 2018
Akademija Pandev 1:1 Renova
Pelister 0:0 Skopje
Shkupi 1:1 Rabotnički Skopje
Vardar Skopje 2:3 Sileks
7 March 2018
Sileks 0:1 Skopje
10 March 2018
Rabotnički Skopje 0:2 Škendija 79
Renova 1:0 Pelister
11 March 2018
Pobeda 0:0 Akademija Pandev
Sileks 1:1 Shkupi
Skopje 0:0 Vardar Skopje
17 March 2018
Akademija Pandev 1:1 Pelister
Pobeda 2:0 Rabotnički Skopje
Škendija 79 1:0 Sileks
Vardar Skopje 1:0 Renova
18 March 2018
Shkupi 0:2 Skopje
1 April 2018
Pelister 0:0 Vardar Skopje
Rabotnički Skopje 1:1 Akademija Pandev
Renova 3:1 Shkupi
Sileks 1:0 Pobeda
Skopje 0:0 Škendija 79
4 April 2018
Sileks 1:1 Pelister
7 April 2018
Akademija Pandev 1:1 Vardar Skopje
Pobeda 0:1 Skopje
Rabotnički Skopje 2:0 Sileks
Škendija 79 5:0 Renova
15 April 2018
Pelister 0:6 Škendija 79
Renova 2:1 Pobeda
Sileks 0:0 Akademija Pandev
Skopje 0:1 Rabotnički Skopje
Vardar Skopje 1:1 Shkupi
18 April 2018
Akademija Pandev 1:2 Shkupi
Pelister 1:1 Pobeda
Renova 2:1 Rabotnički Skopje
Skopje 1:1 Sileks
Vardar Skopje 2:3 Škendija 79
22 April 2018
Pobeda 2:0 Vardar Skopje
Rabotnički Skopje 4:0 Pelister
Sileks 1:0 Renova
Škendija 79 2:0 Shkupi
Skopje 0:2 Akademija Pandev
25 April 2018
Akademija Pandev 2:2 Škendija 79
Pelister 2:1 Sileks
Renova 2:0 Skopje
Shkupi 3:1 Pobeda
Vardar Skopje 0:1 Rabotnički Skopje
29 April 2018
Pobeda 2:1 Škendija 79
Rabotnički Skopje 1:1 Shkupi
Renova 2:1 Akademija Pandev
Sileks 0:2 Vardar Skopje
Skopje 4:0 Pelister
2 May 2018
Akademija Pandev 1:0 Pobeda
Pelister 3:2 Renova
Shkupi 1:1 Sileks
Škendija 79 3:0 Rabotnički Skopje
Vardar Skopje 0:1 Skopje
6 May 2018
Pelister 1:3 Akademija Pandev
Rabotnički Skopje 4:2 Pobeda
Renova 1:1 Vardar Skopje
Sileks 1:3 Škendija 79
Skopje 1:1 Shkupi
9 May 2018
Shkupi 5:2 Pelister
13 May 2018
Akademija Pandev 0:1 Rabotnički Skopje
Pobeda 1:0 Sileks
Shkupi 3:0 Renova
Škendija 79 3:1 Skopje
Vardar Skopje 2:3 Pelister
16 May 2018
Pelister 0:2 Shkupi
Renova 0:3 Škendija 79
Sileks 0:0 Rabotnički Skopje
Skopje 1:0 Pobeda
Vardar Skopje 3:2 Akademija Pandev
20 May 2018
Akademija Pandev 1:2 Sileks
Pobeda 1:0 Renova
Rabotnički Skopje 3:2 Skopje
Shkupi 4:1 Vardar Skopje
Škendija 79 4:0 Pelister